Infotek


Infotek Talker
LOGI SISSE
Kasutajanimi:
Parool:

Levelijagamine
   Eellugu
   Reeglid
   + Kandidaadid
   Kandideeri
   messageboard
Pealeht
Logi end jutukasse
Messageboard
Infotek Mail
Kokkutulekud
Kasutajate sektsioon
Reeglid Infotekis
Infoteki alkohoolikud


admin

Vaadatud 8535114 korda
Infotek Talker
[Andmebaasiga ühenduse loomine ebaõnnestus. Hostname: localhost Username: infotek] ( 0 : )
[Andmebaasi valik ebaõnnestus. Database: infotek ] ( 0 : )
Levelijagamise reeglid

Rahvahääletusele pannakse WIZ-i ametipostid (vaadake kohustusi). Jumalad tunnistavad, et see käskude komplekt, mida wiz-id kasutada saavad, on nõrgavõitu ja läheb täiendamisele.

Iga jutukakasutaja saab oma kandidatuuri üles seada siin asuva registreerimismootori abil. Kui teda ei valita, saab ta seda järgmisel korral teha kaks kuud pärast hääletamise lõppu. Ka valimise korral saab kahe kuupärast üritada edasi jõuda veelkõrgemale. Jumalad paluvad eriti meeles pidada, et kandideerimiseks sisestatud andmed oleksid 100% õiged, sest tegemist on usaldusküsimusega.

Kandidatuuri saab hääletada kahe kuu jooksul alates ülesseadmisest. Hääletamisel võib osaleda iga jutukakodanik, kes on ühe päeva kasutajana (user, mitte guest!!!) jutukas veetnud.

Hääletada saab poolt ja vastu skaalas +2…-2 (miskipärast me otsustasime, et just niimoodi, ja nulli ei ole vahel). Algselt on kasutada 2 häält, neist üks poolt ja teine vastu (vihje: neid ei pea ilmtingimata kasutama, kui ei soovita). Äraantud hääl taastub nädala aja pärast, kuid seda ei saa anda samale kandidaadile. Hääletamine on anonüümne.

Hääletamisperioodi lõpus loetakse kokku kasutajad, kes on hääletanud ja arvutatakse kandidaadi saadud häälte keskmine. Valituks saavad kandidaadid, kelle keskmine tulemus on vähemalt 1,0; hääletamisel on osalenud vähemalt 100 jutuka kasutajat ja kelle vastu ei ole üle 1/3 olemasolevatest kõrgemate levelite omanikest.2004: NB: momendil wizist edasi ei saa kandideerida, see otsustakse WIZ'i käitumise põhjal